TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
96 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Yetkili
  • ADRES: Kayapa Organize Sanayi Bölgesi Kayapa Sanayi Bulvarı No: 25/1
  • TELEFON: 0 (224) 483 4127
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

OKSAN binek ve hafif ticari araç motor ve amortisör bağlantı takozları, direksiyon ve aks körükleri, stabilizer çubuğu burçları, salıncak burçları, rot başı koruyucu lastikleri ile muhtelif endüstriyel kauçuk parçalar üretiminde, mevcut kapasitesiyle yenileme pazarında (after market) sektörünün en büyük üreticilerinden biridir. 1980 yılında, sektör yolculuğuna başlayan Oksan bugün Bursa Görükle Sanayi Bölgesinde bulunan 3.500 m² lik kapalı alandaki tesislerinde geniş makine parkıyla üretime devam etmektedir. Pazardaki talebin ve gelişmenin gereği olarak son teknoloji, üretim ve kontrol ekipmanları ile üretimini gerçekleştirmekte ve yaptığı yatırımlarla kapasitesini sürekli arttırmaktadır.

Üretimde istenen hassasiyetleri müşteri ihtiyaçlarına tatbik etmeyi kendi geleceği olarak gören Oksan, bu bakımdan da yurt içinde ve dışında ciddi bir saygınlık kazanmıştır. Üretiminin önemli bir kısmını başta Avrupa kıtasına olmak üzere 20’den fazla ülkeye ihraç etmektedir. Her sene birçok yeni referans Oksan ürün gamına dahil olmaktadır.

Bünyesinde bulundurduğu kalıphane, vulkanizasyon, kaynak, sac pres, boru kesme, hamurhane, yapıştırıcı uygulama, yüzey işlem tesisleri ve geniş, son teknoloji ürünü makine parkı ile sektöründe öncü olan Oksan, satıştan ar–ge’ye, üretimden kalite güvence’ye kadar, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yoluna devam etmektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.